KONST / Litografier / Litografi 8078374
nr 807 8374
Litografi
Alf Olsson, osignerad, motivets mått: 39x45
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:47:08
11/2 17:25:52
100 kr
11/2 20:40:28